kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 03.08.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 03.08.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

02.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Na terenie Ogródków Działkowych nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do altany ogrodowej na działce skąd zabrał w celu przywłaszczenia butelkę swojskiej nalewki żurawinowej, art. spożywcze na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.08.2020 r. KOROSZCZYN, 
Na trasie przejazdu z Francji do przejścia granicznego w Koroszczynie nieznany sprawca dokonał włamania do naczepy wchodzącej w skład zespołu pojazdów, z wnętrza której  dokonał zaboru w celu przywłaszczenia mienia w postaci kosmetyków w nieustalonej ilości oraz wartości na szkodę firmy przewozowej z/s w Rosji. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

02.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
W nocy 02/03.08.2020 r. na terenie prywatnej posesji, nieznany sprawca z niezabezpieczonego, blaszanego garażu dokonał kradzieży roweru na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.08.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych KMP Biała Podlaska na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 58- letni Międzyrzeca Podlaskiego będący w stanie nietrzeźwości 1,1 promila alkoholu, kierując rowerem przewrócił się na jezdni, doznając obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Funkcjonariusze Wydz. do walki z Przestępczością  Przeciwko Mieniu KMP w Białej Podlaskiej ustalili i zatrzymali sprawcę dokonanej w dniu 29 czerwca 2020 roku w Białej Podlaskiej, kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego domu jednorodzinnego na szkodę mieszkanki miasta. Zarzuty w tej sprawie usłyszała 58-latka (bez stałego miejsca zamieszkania). Kobieta przyznała się do winy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.