kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 03-06.02.2022

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 03-06.02.2022. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

06.02.2022 r. WÓLKA DOBRYŃSKA,
Funkcjonariusze ZPI KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 31-letniego mieszkańca Gostynina, który znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,18 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem ciężarowym marki Volvo. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

06.02.2022 r. DOBRYŃ DUŻY, 
Funkcjonariusze ZPI KP Terespol wykonujący czynności na miejscu kolizji drogowej ustalili, że kierujący pojazdem ciężarowym m-ki Mercedes z naczepą m-ki Schmitz 41-letni obywatel Białorusi prowadził pojazd znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2,3 promila alkoholu w organizmie. Mężczyznę zatrzymano w PdOZ KMP Biała Podlaska, zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

06.02.2022 r. TUCZNA,
Funkcjonariusze PP Sławatycze zatrzymali do kontroli drogowej 68-letniego mieszkańca gm. Tuczna, który kierował motorowerem marki TOROS po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości 1 promil alkoholu w wydychanym organizmie. W/w ma aktywny zakaz kierowania pojazdami wydany przez sąd. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

06.02.2022 r. ROMASZKI, 
Funkcjonariusze KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Volvo 47-letni mieszkaniec gm. Komarówka Podlaska będącego w stanie nietrzeźwości: 2,7 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

06.02.2022 r.  BIELANY, 
Funkcjonariusze KP Wisznice zatrzymali 47-letniego mieszkańca gm. Łomazy, który kierował samochodem osobowym marki VW znajdując się w stanie nietrzeźwości: 0.98 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

05.02.2022 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznani sprawcy wykorzystując chwilową nieobecność domowników włamali się do domu, z którego skradli gotówkę oraz biżuterię na szkodę mieszkańców Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

31.01.2022 r. TERESPOL, 
Nieznany sprawca, po uprzednim nieuprawnionym działaniu polegającym na zmianie haseł na koncie internetowego portalu ogłoszeniowego przejął konto 32-letniego mieszkańca Chorzowa. Interwencja administratora portalu blokująca przedmiotowe konto zapobiegła dokonaniu oszustwa przy ogłoszeniach sprzedaży wstawionych przez pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

10.01.2022 r.gm. ROSSOSZ,
Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wprowadził w błąd mieszkańca gm. Rossosz, co do zamiaru wywiązania się z transakcji kupna – sprzedaży silnika czterobiegowego o poj. 50cm3 w ten sposób, że po otrzymaniu zapłaty nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego towaru. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

03.02.2022 r. WORONIEC,
F-sze WRD KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej 62-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem marki Man pomimo aktualnego zakazu prowadzenia pojazdów mech. wyd. przez Sąd. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.