Biała Podlaska Kronika policyjna Rokitno Sławatycze Terespol Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 03.04.2018

Policyjna kronika zdarzeń 03.04.2018.

 

02 kwietnia 2018 r., ROKITNO
Nieznany sprawca na zabawie tanecznej w świetlicy wiejskiej uderzył z tzw. „główki” w twarz mieszkańca gminy Terespol, powodując u niego złamanie dwóch przednich zębów.

27 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA TYSIĄCLECIA
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o serii włamań do altanek ogrodowych na terenie bialskich ogródków działkowych. W większości przypadków z altanek niczego nie ukradziono. Pokrzywdzeni oszacowali poniesione straty na kwotę 200 złotych.

25 marca 2018 r., HOLA
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Osoba podająca się za mieszkankę Białegostoku wystawiła na sprzedaż na portalu internetowym OLX.pl kołyskę marki Shnuggle, za którą zgłaszający z Białej Podlaskiej zapłacił 335 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego towaru.

15 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca Białej Podlaskiej, że 44-letnia bialczanka przywłaszczyła należące do niego: laptop marki Asus, telefon komórkowy marki Nokia Lumia, telefon komórkowy marki LG Leon, o łącznej wartości 1.300 złotych.

02 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. SAPIEŻYŃSKA
Nieustalony do chwili obecnej sprawca spowodował wgniecenia dachu w samochodzie osobowym marki Volvo S60, powodując powstanie strat w wysokości 1.500 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

03 kwietnia 2018 r., NOWOSIÓŁKI
Funkcjonariusze Straży Granicznej ze Sławatycz zatrzymali 79-latka z gminy Sławatycze, który na starym dorzeczu Bugu, nie będąc uprawnionym do rybactwa, przy użyciu sieci rybackich typu ,,drgawica”, nielegalnie łowił ryby. Mężczyźnie udało się złowić jednego szczupaka. Jeszcze wczoraj 79-latek usłyszał zarzut, do popełnienia którego przyznał się i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z prokuratorem.

02 kwietnia 2018 r., KUKURYKI
Funkcjonariusze terespolskiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 52-letniego obywatela Federacji Rosyjskiej, który kierował samochodem ciężarowym marki Daf. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że ma on ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.