kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 02.12.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 02.12.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

10.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Mieszkaniec Białej Podlaskiej wykonujący zlecenie transportu podejrzewany jest o przywłaszczenie powierzonego mu mienia tj. samochodu dostawczego marki Renault, w ten sposób, że pobrał w/w pojazd w użytkowanie, jednak po upływie ustalonego terminu nie zwrócił pojazdu i nie rozliczył się, przy czym zerwał kontakt z zawiadamiającym. Policjanci ustalają okoliczności sprawy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.12.2020 r. HORBÓW-KOLONIA,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 36-letniego mieszkańca gm. Zalesie, który w okresie zakazu sądowego kierował samochodem osobowym marki Volkswagen będąc w stanie nietrzeźwości 0,7 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

06.11.2020 r. POROSIUKI,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca za pomocą portalu ogłoszeniowego oferował do sprzedaży „listwę led z czujnikiem ruchu”. Pomimo otrzymania ustalonej kwoty na konto bankowe sprawca nie wywiązał się z umowy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca doprowadził pokrzywdzonego mieszkańca Białej Podlaskiej, prowadzącego wypożyczalnię sprzętu, do niekorzystnego rozporządzania mieniem, w ten sposób, że wprowadził w błąd pracownika firmy co do zamiaru zwrotu myjki ciśnieniowej, której nie zwrócił w zakreślonym umową terminie i zaniechał wszelkich kontaktów z pokrzywdzonym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.12.2020 r. MAŁASZEWICZE DUŻE,ul. WARSZAWSKA
Funkcjonariusze KP Terespol, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Peugeot, 28-letniego mieszkańca Terespola, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie.Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.