Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna Leśna Podlaska Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 02.07.2018

Policyjna kronika zdarzeń 02.07.2018.

01.07.2018r. BIAŁA PODLASKA  ul. JANOWSKA,

W  jednym z bialskich lokali gastronomicznych, nieznany sprawca poprzez kilkukrotnie uderzenie ręką w twarz spowodował obrażenia ciała mieszkańca gm. Drelów. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

24.06.2018r. OSSÓWKA,

Nieznany sprawca, poprzez zniszczenie rolety antywłamaniowej i uszkodzenia futryny okna, włamał się do niezamieszkałego budynku, z którego dokonał kradzieży baterii zlewozmywakowej i wannowej oraz zaworów wodnych na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska.

01.07.2018r. BIAŁA PODLASKA ul. ADAMA ASNYKA,
Nieznany sprawca skradł, postawiony bez zabezpieczenia rower górski m-ki Kross, model Hexagon na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

21.05.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.  Nieznany sprawca, wykorzystując serwis internetowy zaoferował sprzedaż telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy A5 oraz przyjął pieniądze wpłacone przez pokrzywdzonego, po czym nie przesłał zakupionego towaru, jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy.

02.07.2018r. BIAŁA PODLASKA,

 Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Białej Podlaskiej, na podstawie własnej informacji ustalili, że 58-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej w miejscu swojego zamieszkania może sprzedawać alkohol wytworzony ze spirytusu n/n pochodzenia. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez w/w  policjanci ujawnili i zabezpieczyli około 6,5 litra alkoholu niewiadomego pochodzenia Kobieta usłyszała zarzut i przyznała się do winy i dobrowolnie poddała się karze.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.