Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 02-07.07.2019

Policyjna kronika zdarzeń 02-07.07.2019

06.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANOWSKA

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego sam. m-ki Skoda, 21-letniego mieszkańca gm. gm. Leśna Podlaska będącego w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila alkoholu w organizmie.  

04.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA TYSIĄCLECIA

Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia samochodu osobowego marki Alfa Romeo, który był zaparkowany na parkingu. W samochodzie wybita został przednia szyba oraz przebite opony.

05.07.2019r. KODEŃ,
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP Terespol wspólnie z f-szami KAS realizując materiały własne, dokonali przeszukania w miejscu zamieszkania mieszkańca gminy Kodeń, który w miejscu swojego zamieszkania wyrabiał i handlował wyrobami alkoholowymi niewiadomego pochodzenia bez wymaganego zezwolenia. W trakcie przeszukania odnaleziono i zabezpieczono w/w. Ustalono również osobę, która taki alkohol nabyła.

05.07.2019r.ŻABCE, 

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 5 lipca po godz. 14:30 w miejscowości Żabce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motorowerem marki Router, lat 17, przewożąc 16-letniego pasażera (obydwaj zam. gm. Międzyrzec Podlaski) na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg, doprowadzając do przewrócenia się pojazdu. W wyniku zdarzenia kierujący doznał obrażeń ciała. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

05.07.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SIDORSKA

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego rowerem, 26-letniego mieszkańca gm. Serniki, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,2 promila alkoholu w organizmie.

04.07.2019r. KODEŃ, 

Nieznany sprawca poprzez portal internetowy, z konta należącego do mieszkanki. gm. Kodeń  rozesłał wiadomości do jej znajomych prosząc o dokonanie wpłaty poprzez system płatności na opłacenie rachunków. Żadna z osób nie dokonała jednak wpłaty, gdyż osoby kontaktowały się z właścicielką konta celem potwierdzenia w/w faktu. Postepowanie prowadzi KP Terespol .

07.06.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu społecznościowego, doprowadził mieszkańca  Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w ten sposób, że zaoferował do sprzedaży dwie pary limitowanego modelu butów marki Adidas, a następnie po otrzymaniu pieniędzy od pokrzywdzonego, nie przekazał mu zakupionego towaru, jak również nie zwrócił wpłaconej kwoty. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

01.04.2019r. KODEŃ, 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP Terespol na podstawie posiadanych informacji ustalili, że mieszkaniec gm. Kodeń w miejscu swojego zamieszkania wyrabia i handluje wyrobami alkoholowymi niewiadomego pochodzenia bez wymaganego zezwolenia. Policjanci ustalili osobę, której mężczyzna sprzedał w/w alkohol.

04.07.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. PÓŁNOCNA

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 54-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym marki Audi, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila alkoholu w organizmie.

04.07.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. SITEŃSKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego z KP w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali do kontroli drogowej 43-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym m-ki BMW, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,5 promila alkoholu w organizmie.

07.07.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. JATKOWA 

Nieznany sprawca uderzając ręką w głowę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego dokonał umyślnego uszkodzenia okularów firmy H1N1 na szkodę pokrzywdzonego.

07.07.2019r. PISZCZAC, ul. WŁODAWSKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolu- Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Audi 19-letniego mieszkańca, gm. Tuczna, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,1 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.