kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 02-05.09.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 02-05.09.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

05.09.2021r. WERCHLIŚ, 
F-sze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem m-ki KIMICO 59-letniego mieszkańca gm. Janów Podlaski, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto w/w nie zatrzymał się do kontroli drogowej pomimo użycia przez f-szy sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

04.09.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzanie własnym mieniem w ten sposób, że działając pod pozorem chęci zakupu oferowanej na portalu ogłoszeniowym odzieży przez pokrzywdzoną, przesłał w/w link, który po wpisaniu wymaganych danych i kodu zabezpieczającego pozwolił na uzyskanie dostępu do aplikacji BANKU, gdzie sprawca złożył wniosek o przyznanie kredytu, po czym dokonał 2 transakcji internetowych na łączną kwotę około 530 zł, a następnie podjął próbę wykonania przelewu na konto sprawcy, która to została zablokowana przez pokrzywdzoną. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.09.2021r. ŻABCE,
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Renault ob. Białorusi lat 37będącego w stanie nietrzeźwości: 2,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

04.09.2021r. CIELEŚNICA,
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem m-ki Baotian 50-letniego mieszkańca gm. Leśna Podlaska będącego w stanie nietrzeźwości 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

02.09.2021r. DOŁHOŁĘKA,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z posesji sprężarki, kowadła, lemieszy, wanny żeliwnej, kilku żeliwnych zlewów, piły spalinowej, silnik, sieczkarni oraz drobny złom na szkodę mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

03.09.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. ZAHAJKOWSKA
N/n sprawca wybijając szybę marki dostał się do samochodu marki Mercedes Sprinter, skąd skradł 10 paszportów, które znajdowały się w etui po laptopie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

03.09.2021r. KOBYLANY, ul. WARSZAWSKA
Funkcjonariusze ZPI KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 59-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który w okresie zakazu sądowego kierował samochodem marki Plandex. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

26.08.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Osoba posługująca się danymi komisu, doprowadziła mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania mieniem w ten sposób, że po wystawieniu do sprzedaży używanego samochodu osobowego marki BMW, przyjęła zaliczkę ale tego samochodu nie sprzedała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.08.2021r. BIAŁA PODLASKA,
 Nieznany sprawca, po wyłamaniu listwy z zamkiem zabezpieczającym roletę antywłamaniową, dokonali kradzieży z włamaniem do metalowej, zadaszonej wiaty przy rampie rozładunkowej sklepu, skąd następnie, dokonali zaboru nieustalonej ilości składowanych tam bioodpadów powodując straty powstałe w wyniku uszkodzenia rolety antywłamaniowej na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.