Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 02-04.08.2019

Policyjna kronika zdarzeń 02-04.08.2019

04.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. PROSTA

Funkcjonariusze Wydz. do walki z Przestępczością Gospodarczą tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem m-ki Opel, 28-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu   w organizmie oraz posiadającego aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez.

04.08.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SIDORSKA

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tut. KMP wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 52-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, kierował samochodem osobowym marki BMW będąc w stanie nietrzeźwości: 2,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA

Nieznany sprawca, wykorzystując sen pokrzywdzonych mieszkańców Białej Podlaskiej dokonał włamania do mieszkania w ten sposób, że wdarł się na balkon usytuowany na IV piętrze bloku wielorodzinnego przedostał się do mieszkania, gdzie dokonał kradzieży pieniędzy.

24.07.2019 r. LUDWINÓW,

Nieznany sprawca, włamał się do wnętrza budynku, a następnie dokonał kradzieży elektronarzędzi, m.in. kątówki elektrycznej, młota udarowego, wkrętarek akumulatorowych na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

02.08.2019r. DUBÓW,

Funkcjonariusze Zespołu ds. Wykroczeń KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej ciągnik rolniczy marki Ursus, którego kierujący 55-letni mieszkaniec gm. Łomazy, celem uniknięcia kontroli drogowej nie zatrzymał się, pomimo dawanych mu sygnałów dźwiękowych i świetlnych. Kierujący trzeźwy.

08.06.2019 r. gm. Łomazy, 

Mieszkanka gm. Łomazy dokonała kradzieży energii elektrycznej poprzez poza licznikowe podłączenie do sieci energetycznej na szkodę PGE.

02.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca korzystając w chwilowej nieuwagi właścicielki sklepu dokonał kradzieży pozostawionego na ladzie telefonu komórkowego na szkodę zawiadamiającej.

02.08.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. PARTYZANTÓW 

Nieznany sprawca wykorzystując nieobecność pokrzywdzonego z niezabezpieczonej kabiny pojazdu marki Iveco dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung na szkodę mieszkańca. gm. Jastrzębia.

21.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podający się za mieszkankę Szczecina, oferował na portalu ogłoszeniowym używane kalosze marki Hunter. Po ustaleniu warunków transakcji pokrzywdzona dokonała zakupu i dokonała wpłaty wskazanej kwoty na podany rachunek bankowy, jednak do dnia dzisiejszego nie otrzymała zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

31.07.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca podał się za pośrednictwem komunikatora za dobrą znajomą pokrzywdzonego i wysłał wiadomości z aplikacji do pokrzywdzonego dotyczące pożyczki pieniędzy poprzez wygenerowanie sześciocyfrowego kodu i podanie go w wiadomości, w wyniku czego płatność została zrealizowana. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

02.08.2019 r.  BIAŁA PODLASKA

Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Białej Podlaskiej realizując informacje własne ustalili sprawcę zaistniałej w dniu 14.07.2019 r. w Białej Podlaskiej kradzieży telefonu komórkowego marki Xiaomi Redmi Note na szkodę mieszkanki gm. Biała Podl., którym okazał się: 21-latek z Białej Podlaskiej. W toku wykonanych czynności odzyskano utracony telefon, zatrzymano 21-latka i przedstawiono zarzut.

02.08.2019 r. POROSIUKI

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 40-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska, który kierował motocyklem marki Piaggio , będąc w stanie nietrzeźwości: 1,1 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.