Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 02-03.06.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 02-03.06.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

03.06.2020 r. KWASÓWKA, 

Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych KP Międzyrzec Podlaski na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że39-letni mieszkaniec gm. Drelów, kierował samochodem marki Opel będąc w stanie nietrzeźwości 3 promile alkoholu w organizmie  oraz pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

16.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że na wskazany rachunek bankowy przyjął od pokrzywdzonego zapłatę tytułem sprzedaży limitowanych butów sportowych, których dotychczas nie dostarczył kupującemu zrywając z nim kontakt. Ponadto ustalono, że w ten sam sposób, w dniu 01.04.2020r. sprawca dokonał oszustwa na szkodę mieszkańca Katowic, gdzie przyjął od pokrzywdzonego  wpłatę na wskazany rachunek bankowy a następnie nie dostarczył mu zakupionego towaru. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany  sprawca, wykorzystując portal internetowy oferował do sprzedaży telefonu komórkowy, przyjął zapłatę, a następnie nie przesłał go kupującemu jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca wykorzystując sieć internetową, bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych na rachunku bankowym, w ten sposób, że wykorzystując dane karty płatniczej przypisanej do tego rachunku dokonał kilku nieautoryzowanych transakcji na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.06.2020 r. MAŁASZEWICZE DUŻE, ul. KRÓTKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Terespol, wykonujący czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 30-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierował samochodem osobowym m-ki Skoda,znajdując się w stanie nietrzeźwości 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

02.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. PARKOWA

Na terenie parkingu nieznany sprawca dokonał umyślnego uszkodzenia samochodu osobowego m-ki Fiat w ten sposób, że przy użyciu ostrego narzędzia dokonał zarysowania powłoki lakierniczej karoserii na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. LUDWIKA WARYŃSKIEGO

Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia powłoki lakierniczej samochodu osobowego marki VW poprzez porysowanie elementów karoserii na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

01.06.2020 r. KOROSZCZYN, ul. GRANICZNA

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w  Terespolu wspólnie z f-szami Placówki Straży Granicznej w Terespolu w czasie kontroli drogowej ustalili, że 26-letni mieszkaniec gm. Zalesie, w okresie zakazu sądowego kierował samochodem marki VW będąc w stanie nietrzeźwości:1,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.