Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 01.06.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 01.06.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

01.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. WARSZAWSKA

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 39-letniego mieszkańca Siedlec, który pomimo zakazu orzeczonego przez Sąd kierował pojazdem osobowym marki Renault. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.05.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem wprowadzając go w błąd, co do inwestycji w kryptowaluty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.04.2020 r. ROKITNO,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Rokitno. Nieznana osoba za pośrednictwem sieci internetowej oferowała sprzedaż srebrnych monet kolekcjonerskich. Po uzyskaniu zapłaty na rachunek bankowy sprzedający nie wysłał nabywcy przedmiotu transakcji, ani do dnia dzisiejszego nie zwrócił przelanych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

16.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pośrednictwem strony internetowej sklepu oferował sprzedaż fotelika samochodowego. Pomimo przelania gotówki do dnia dzisiejszego nie otrzymał zakupionego towaru ani zwrotu pieniędzy.

30.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. AL. JANA PAWŁA II

Nieznany sprawca  włamał się do pomieszczenia biurowego, skąd skradł pieniądze oraz pilarkę spalinową na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.06.2020 r.  WÓLKA PLEBAŃSKA, 

Nieznany sprawca w miejscowości Wólka Plebańska włamał się do niezamieszkałego domu, skąd zabrał w celu przywłaszczenia 10 kg orzechów włoskich, noże oraz zegar ściennyna szkodę mieszkańca  gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.