Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 01-06.05.2019

Policyjna kronika zdarzeń 01-06.05.2019

29.04.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SIDORSKA

Nieznany sprawca, włamał się do piwnicy skąd skradł znajdujący się tam rower crossowy na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.04.2019r. SAJÓWKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Sławatycze. Nieznany sprawca podający się za mieszkańca gm. Stryków oferował do sprzedaży na portalu internetowym atrapę Fiata 125p, a kiedy pokrzywdzony przekazał przelewem pieniądze na podane konto,  zamówionego towaru nie wysłał, ani nie dokonał zwrotu pieniędzy.

04.05.2019r. DUBICA DOLNA, 

Nieznany sprawca na gruntach przyleśnych, poprzez strzał z broni, dokonał uśmiercenia psa rasy owczarek niemiecki, z którym spacerowała jego właścicielka. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

03.05.2019r. PODLASKA,  ul. POLNA

Dwaj mieszkańcy Białej Podlaskiej zostali kilkukrotnie uderzeni przez 20-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, w wyniku zdarzenia mężczyźni doznali obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.02.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Na portalu internetowym  sprawca podający się za mieszkańca Biłgoraja, wystawił ogłoszenie o sprzedaży butów sportowych marki „Fila”, a po otrzymaniu przelewu nie przesłał towaru i zerwał kontakt z kupującym.

04.05.2019r.ŻEROCIN, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w  Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 36-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym marki VW będąc w stanie nietrzeźwości: 2,9 promila alkoholu w organizmie.

04.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANA III SOBIESKIEGO
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 04.05. br. na ul. Jana III Sobieskiego w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca VW Polo 31-letni mieszkanka Białej Podlaskiej trzeźwa, włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu motocyklem marki Honda 24-letniemu mieszkańcowi gm. Piszczac, który znajdował się w stanie po spożyciu alkoholu, pobrano krew do badań. W wyniku zdarzenia kierujący motocyklem doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala.

02.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. ADAMA MICKIEWICZA
W rejonie jednego z bialskich marketów, nieustalony sprawca uderzył mieszkańca gm. Biała Podlaska  pięścią w twarz w wyniku czego stracił on przytomność i upadł na ziemię. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony doznał obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.05.2019r. MAŁASZEWICZE MAŁE, 
Nieznany sprawca w n/n sposób dokonał włamania na konto portalu społecznościowego należące  do mieszkanki gm. Terespol, po czym wysłał z niego kilkanaście wiadomości tekstowych, czym działał na szkodę pokrzywdzonej.

03.05.2019r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca, w n/n sposób dokonał włamania na konto portalu społecznościowego należące do mieszkanki Białej Podlaskiej, po czym podszywając się pod pokrzywdzoną, z przejętego konta rozesłał wiadomość do jej znajomych z prośbą o pożyczkę pieniędzy.

02.05.2019r. godz. Ok. 14:10,  LUDWINÓW,

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim, podczas wykonywanych czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 38-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierował pojazdem marki  Audi znajdując się w stanie nietrzeźwości. Od kierującego pobrano krew do badania na zawartość alkoholu z powodu odmowy poddania się badaniu zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

02.05.2019r. godz.  ok. 21:40,  PISZCZAC-KOLONIA, 

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 35-letniego mieszkańca gm. Piszczac, który kierował samochodem VW będąc w stanie nietrzeźwości   0,76 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy kat. B. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.04.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SIDORSKA 

W okresie od 30 kwietnia do dnia 02 maja 2019 r. na terenie niestrzeżonego parkingu osiedlowego, n/n sprawca w nieustalony sposób otworzył drzwi od strony kierowcy pojazdu marki Skoda, a następnie z jego wnętrza skradł kolekcję płyt, ładowarkę samochodową do telefonu, okulary przeciwsłoneczne (bdb), kabel do odtwarzacza CD oraz pieniądze w bilonie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

01.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA TYSIĄCLECIA
W nocy z 01/02 maja 2019 r. na terenie niestrzeżonego parkingu osiedlowego n/n sprawca, w nieustalony sposób otworzył drzwi od strony kierowcy pojazdu marki Fiat po czym dostał się do jego wnętrza, lecz nie dokonał zaboru żadnych przedmiotów z uwagi na brak rzeczy będących w jego zainteresowaniu. Ponadto sprawca dokonał uszkodzenia stacyjki samochodu na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

02.05.2019r. ZAŚCIANKI,

Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali kierującego samochodem osobowym m-ki VW 58-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 2,2 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy kat. B.

01.05.2019r.  BIAŁA PODLASKA,  ul. ROLNICZA

42 –letni mieszkaniec miasta podejrzewany jest o dokonanie pobicia mieszkańca Białej Podlaskiej Biała Podlaska, w wyniku czego pokrzywdzony doznał uszkodzenia ciała. Sprawca zatrzymany i osadzony w „policyjnym areszcie”. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.04.2019r.  SWORY ul. SZKOLNA
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska wykonując czynności na miejscu zdarzenia ustalili, że 46-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska, kierował samochodem marki Mercedes, będąc w stanie nietrzeźwości: 3,8 promila alkoholu w organizmie.

01.05.2019r.  TERESPOL,  ul. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych KP Terespol wezwani na miejsce kontroli drogowej prowadzonej przez Straż Graniczną ustalili, że kierujący pojazdem m-ki Audi 36-letni mieszkaniec Terespola prowadził pojazd, znajdując się  w stanie nietrzeźwości: 2,5 promila alkoholu w organizmie oraz pomimo sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.

26.04.2019r. TERESPOL, 

Nieznany sprawca wykorzystując dane osobowe pokrzywdzonego dokonał oszustwa poprzez zawarcie umowy abonenckiej na świadczenie usług w sieci telekomunikacyjnej, w skutek czego powstało obciążenie finansowe na szkodę mieszkańca Terespola.

30.04.2019r. ROSKOSZ,

W trakcie interwencji zgłoszonej przez f-sza Żandarmerii Wojskowej w miejscowości Roskosz, f-sze WRD KMP Biała Podlaska ustalili, że 37-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska kierował ciągnikiem rolniczym będąc w stanie nietrzeźwości: 0,6 promila alkoholu w organizmie. W/w posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy.

30.04.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

F-sze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Białej Podlaskiej, na podstawie materiałów własnych zatrzymali 25 mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który w miejscu zamieszkania posiadał środki odurzające w postaci 26,5 grama amfetaminy oraz niewielkie ilości meferdonu i marihuany. Narkotyki zabezpieczono w KMP, sprawca zatrzymany w „policyjnym areszcie” do wyjaśnienia. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

03.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANA III SOBIESKIEGO
Dwóch bądź trzech n/n sprawców, poprzez umyślne kopanie i uderzanie pięściami dokonało uszkodzenia karoserii samochodu Mitsubishi na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.05.2019r. TERESPOL,

Nieznany sprawca, poprzez obrzucenie kawałkami betonu, cegieł i butelkami dokonał umyślnego uszkodzenia szyb w oknie i drzwiach wejściowych  oraz uszkodzenia elewacji budynku usługowego  na szkodę mieszkańca Terespola.

04.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. POCZTOWA

Na terenie niestrzeżonego parkingu miejskiego n/n  sprawca, dokonał umyślnego uszkodzenia karoserii samochodu Audi na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.