Biała Podlaska Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 01-03.05.2018

Policyjna kronika zdarzeń 01-03.05.2018.

02.05.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. WARSZAWSKA                                                                                                                                                                                                                   Nieznana kobieta wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego dokonała zaboru w celu przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

02.05.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ADAMA ASNYKA                                                                                                                                                                                                                  Nieustalony sprawca podający się za funkcjonariusza Policji i funkcjonariusza SG, usiłował doprowadzić do niekorzystnego rozporządzania mieniem 2 mieszkanki Białej Podlaskiej dzwoniąc na numery stacjonarne z informacją o tym, że pieniądze zgromadzone przez nich na rachunkach bankowych są zagrożone, nie osiągając zamierzonego czynu z uwagi na zdecydowaną postawę pokrzywdzonych osób. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

02.05.2018r. SŁAWACINEK NOWY                                                                                                                                                                                                                                                  Nieznany sprawca na terenie parkingu firmy, dokonał włamania do zbiornika samochodu ciężarowego marki IVECO, z którego skradł olej napędowy w ilości 450 litrów, a następnie z niezabezpieczonego zbiornika drugiego samochodu ciężarowego marki IVECO, dokonał kradzieży oleju napędowego w ilości 450 litrów, na szkodę mieszkańca gminy Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.