Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 01-03.02.2019

Policyjna kronika zdarzeń 01-03.02.2019

05.11.2018r MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. ZAHAJKOWSKA
Nieznany sprawca, dokonał kradzieży latarni wraz z lampą, czym spowodował straty na szkodę MOSiR w Międzyrzecu Podlaskim.

23.01.2019r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podający się za mieszkankę Wrocławia wykorzystując aukcyjny portal internetowy  po zaoferowaniu sprzedaży telefonu komórkowego iPhone 8 Space Grey i otrzymaniu zapłaty na wskazany rachunek bankowy nie dostarczył pokrzywdzonemu zakupionego towaru ani nie zwrócił pieniędzy oraz zerwał kontakt.

22.12.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. POCZTOWA
Nieznany sprawca dokonał rozbicia szyby w oknie budynku na szkodę Urzędu Miasta w Międzyrzecu Podlaskim.

03.02.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. ZAMKOWA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP Biała Podlaska zatrzymali 44-letniego mieszkańca gm. Wisznice, który kierował pojazdem marki Ford znajdując się w stanie nietrzeźwości:1,6 promila alkoholu w organizmie, pomimo aktywnego zakazu do prowadzenia pojazdów mechanicznych wydanego przez Sąd.

01.02.2019r.  BIAŁA PODLASKA,  ul. KOŁYCHAWA

W nieustalonych okolicznościach spaleniu uległy dwa drewniane budynki gospodarcze wraz ze znajdującym się w nich mieniem w postaci ubrań, starych mebli, rowerów na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

02.02.2019r.  godz. 11:30 DOBRYNKA, 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 55-letniego mieszkańca  gm. Piszczac, który  kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.