kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 01-02.07.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 01-02.07.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

29.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Osoba podająca dane mieszkanki Białej Podlaskiej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadziła mieszkańca gm. Janów Podlaski do niekorzystnego rozporządzania mieniem, w ten sposób, że przyjęła od pokrzywdzonego pieniądze na zakup bloczków ogrodzeniowych, jednak w wyznaczonym czasie nie dostarczyła towaru oraz nie zwróciła pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.07.2020 r. ROSSOSZ, ul. LUBELSKA 

48-letni mieszkaniec gm. Łomazy kierował pojazdem marki VW Polo  będąc w stanie nietrzeźwości 2,5 promila alkoholu. Podczas manewru cofania spowodował kolizję drogową. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

26.06.2020r. ROGOŹNICA-KOLONIA,

Nieznany sprawca, dokonał kradzieży przymocowanej do drzewa fotopułapki na szkodę mieszkańca gm. Zalesie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

01.07.2020 r. ROKITNO

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w  Janowie Podlaskim podejmując czynności w zw. z uzyskaną informacją ustalili, że mieszkaniec gm. Rokitno uderzając kilkukrotnie pięścią w twarz mieszkańca Rokitna spowodował u niego obrażenia ciała. W wyniku podjętych dalszych czynności sprawca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

02.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. ŁUKASZYŃSKA

Nieznany sprawca, z klatki bloku wielorodzinnego, dokonał kradzieży niezabezpieczonego roweru na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.06.2020 r. MAŁASZEWICZE,

N/n sprawca, w czasie przejazdu pociągu towarowego relacji Rainhausen/Niemcy – Małaszewicze, dokonał zerwania plomby ochronnej przy drzwiach do kontenera transportowego, skąd skradł kosmetyki na szkodę PKP Cargo. Postępowanie prowadzi KP Terespol. 

01.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Mieszkanka Białej Podlaskiej włamała się do niezamieszkałego domu jednorodzinnego skąd dokonała kradzieży dwóch pojemników z farbą o pojemności 10 litrów na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

01.07.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. LUBELSKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 49-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem m-ki Rover pomimo orzeczonego przez Sąd, dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski

01.07.2020 r. ŻEROCIN, 

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 01.07.2020 roku około godz. 19:35 w miejscowości Żerocin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 49-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego – pobrano krew do badań, jadąc pojazdem m-ki Audi z nieustalonych przyczyn  zjechał z drogi,a następnie uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

01.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału  do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu realizując czynności służbowe w sprawie kradzieży pieniędzy i złotej biżuterii o łącznej wartości ponad 6 tys. zł dokonanych w okresie   01-25 czerwca 2020 r w Białej Podlaskiej na szkodę mieszkanki miasta zatrzymali podejrzaną o dokonanie tego czynu 52-letnią mieszkankę gm. Trzebieszów. Kobieta usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. Na poczet przyszłych kar zajęto od w/w pieniądze.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.