Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 01-02.02.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 01-02.02.2020.

30.01.2020 r. gm. Rokitno,

Nieznany sprawca, poprzez utworzenie konta na internetowym portalu randkowym i zamieszczenie na nim zdjęcia pokrzywdzonej wykorzystał bezprawnie wizerunek mieszkanki gm. Rokitno, czym wyrządził jej szkodę osobistą. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA,

Na terenie Centrum Handlowego, grupa nieznanych kobiet dokonała kradzieży odzieży damskiej i odzieży dziecięcej na szkodę jednego ze sklepów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

31.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca, bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych na rachunku bankowym w ten sposób, że wykorzystując dane karty płatniczej przypisanej do przedmiotowego rachunku dokonał nieuprawnionej płatności w sklepie internetowym na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

31.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. ŁOMASKA,

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w miniony piątek po godz. 16:00 w Białej Podlaskiej na ul. Łomaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że  piesza 68-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, trzeźwa, przebiegając przez jezdnie w rejonie skrzyżowania ulic Łomaskiej i Jaśminowej, nagle wtargnęła na jezdnię zza unieruchomionego pojazdu oczekującego w kolejce na otwarcie szlabanu na przejeździe kolejowym, wprost pod poruszający się prawidłowo przeciwnym pasem ruchu samochód osobowy Audi A8, którym kierował 27-letni mieszkaniec gm. Zalesie, trzeźwy. W wyniku  zdarzenia piesza doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

31.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Białej Podlaskiej, realizując czynności służbowe w sprawie oszustwa podczas transakcji kupna-sprzedaży pompy dokonanej za pośrednictwem serwisu internetowego ustalili sprawcę przedmiotowego przestępstwa. O dokonanie tego czynu podejrzany jest 30-letni mieszkaniec pow. rybnickiego. Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu oraz dobrowolnie poddał się karze. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANOWSKA,

Kilku n/n mężczyzn dokonało uszkodzenia ciała dwóch mieszkańców gm. Rokitno. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. STEFANA ŻEROMSKIEGO,

Nieznany mężczyzna poprzez kilkukrotne uderzenie pięścią w twarz i głowę mieszkańca Białej Podlaskiej spowodował u niego obrażenia ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.01.2020 r. gm. Łomazy, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Łomazy. N/n sprawca na stronie internetowej portalu społecznościowego zamieścił ofertę sprzedaży konsoli do gier wraz z osprzętem i grami a następnie po dokonaniu przez kupującego wpłaty ustalonej kwoty nie przesłał zakupionej rzeczy, usunął konto internetowe i zerwał kontakt z kupującym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.02.2020 r. WÓLKA PLEBAŃSKA,

F-sze WRD KMP Biała Podlaska podczas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia ustalili, że 26-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierował pojazdem marki Audi znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.02.2020 r. 19:25,  MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. DROHICKA,

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 01.02.2020 roku około godz. 19:25. Ze wstępnych ustaleń wynika, że  36-letni mieszkaniec gm. Drelów, trzeźwy, z uprawnieniami, kierując samochodem osobowym marki Renault wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na trasę DK-2 z zamiarem jazdy na wprost w kierunku m. Zaścianki, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał wprost pod nadjeżdżający drogą DK-2 od strony Siedlec w kierunku Białej Podlaskiej ciągnik siodłowy marki DAF z naczepą kierowany przez 36-letniego obywatela Białorusi, trzeźwy. W wyniku zdarzenia kierujący pojazdem osobowym m. doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

02.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. REFORMACKA,

Nieznany sprawca popchnął mieszkańca  Białej Podlaskiej, w wyniku czego pokrzywdzony przewrócił się doznając obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.04.2019 r. DRELÓW, 

Mieszkaniec gm. Drelów w celu uzyskania leasingu zwrotnego, za zakupiony sprzęt, posłużył się jako autentycznym podrobionym potwierdzeniem przelewu bankowego oraz podrobioną fakturą VAT zawierającymi zawyżone kwoty. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

02.02.2020 r. KOSZOŁY,

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego podczas wykonywania czynności na miejscu kolizji ujawnili, iż 23-letni mieszkaniec gm. Łomazy kierował motorowerem będąc w stanie nietrzeźwości: 2,5 promila alkoholu w organizmie.

02.02.2020 r. KOŻANÓWKA,

Funkcjonariusze ZPI zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Nissan 57-letni mieszkańca gm. Rossosz, będącego w stanie nietrzeźwości 2,6 promila  alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.