Policjanci zabezpieczyli znaczne ilości amfetaminy oraz gotówkę

Policjanci zabezpieczyli znaczne ilości amfetaminy oraz gotówkę

Idźcie i siejcie ;)

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu wobec 30-letniego mieszkańca gm. Terespol. W miejscu jego zamieszkania policjanci zabezpieczyli znaczne ilości amfetaminy oraz gotówkę. Mężczyzna odpowiadał będzie też za udzielanie tego środka. O dalszym losie mężczyzna zadecyduje sąd. Zgodnie z przepisami posiadanie znacznych ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z terespolskiego komisariatu uzyskali informację z której wynikało, że 30-letni mieszkaniec gminy Terespol w miejscu zamieszkania posiadać może substancje psychoaktywne. W miniony wtorek policjanci weszli na teren zamieszkiwanej przez niego posesji.

W jego pokoju policjanci ujawnili białą substancję. Po przeprowadzeniu wstępnego badania funkcjonariusze potwierdzili, że jest to amfetamina, które zapakowano w woreczki. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 250 porcji dealerskich tego narkotyku. W trakcie prowadzonego przeszukania policjanci zabezpieczyli też puste woreczki oraz wagę.

Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia. W trakcie prowadzonych w sprawie czynności policjanci ustalili, że nie jest to jedyny czyn na jego koncie. Podejrzany jest również o udzielanie narkotyków. Na poczet przyszłych kar i grzywien funkcjonariusze zabezpieczyli od mężczyzny gotówkę.

Wczoraj wobec 30-latka Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zabezpieczyli znaczne ilości amfetaminy oraz gotówkę
Zabezpieczone narkotyki.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

KMP Biała PodlaskaPolicja Terespol
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Terespol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.