Policjanci z Komisariatu w Kętach poszukują sprawcy oszustwa

Policjanci z Komisariatu w Kętach poszukują sprawcy oszustwa. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się!

Podzielcie się informacją

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach prowadzą dochodzenie w sprawie oszustwa, do którego doszło w październiku 2021 r. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek został zarejestrowany na terenie Białej Podlaskiej. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach  prowadzą dochodzenie w sprawie oszustwa, do którego doszło w październiku 2021 r. Z informacji przekazanej przez zgłaszającego wynikało, że sprawca oferował do sprzedaży telefon komórkowy, przyjmując od pokrzywdzonego zapłatę. Jednak zamiast zamówionego towaru pokrzywdzony otrzymał paczkę, w której znajdowała się ładowarka do laptopa. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego częściowy wizerunek zarejestrowała kamera w paczkomacie na terenie Białej Podlaskiej.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia prosimy o kontakt telefoniczny z policjantem KP Kęty prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 832 65 24 lub dyżurnym KMP w Białej Podlaskiej 47 814 13 00 – czynne całodobowo.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.