Policjanci ustalili sprawcę kradzieży z włamaniem

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży z włamaniem

Idźcie i siejcie ;)
Policjanci ustalili sprawcę kradzieży z włamaniem. Za kradzież z włamaniem odpowie 29-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież m.in. elektronarzędzi i ponad 100 kilogramów miedzi. Wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 4 tys. złotych. 29-latek usłyszał dodatkowo zarzut kierowania samochodem pomimo orzeczonego zakazu. Okazało się bowiem, że na miejsce zdarzenia przyjechał samochodem, nie bacząc na decyzję sądu.

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży z włamaniem, wczoraj zarzuty usłyszał 29-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Mężczyzna podejrzany jest o włamanie do budynku gospodarczego znajdującego  się na terenie miasta. Jak ustalili policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępstw przeciwko mieniu bialskiej komendy, do zdarzenia doszło w okresie od stycznia do końca lutego bieżącego roku. Przestępstwo to nie zostało wcześniej zgłoszone przez właściciela.

Łupem amatora  cudzego mienia  padły m.in. elektronarzędzia: wyrzynarka, piła elektryczna, szlifierka oraz 120 kg drutu miedzianego. Wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 4 tys. złotych. Policjanci zajmujący się sprawą ustalili personalia sprawcy. Okazało się, że jest to 29-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. W miejscu zamieszkania mężczyzny, funkcjonariusze odnaleźli część skradzionego mienia. Odzyskali również cześć miedzianego drutu, który mężczyzna ukrył w lesie.  Wczoraj 29- latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Odpowiadał będzie również za kierowanie samochodem pomimo orzeczonego zakazu. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca na miejsce zdarzenia przyjechał autem. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży z włamaniem

Źródło materiał i foto: lubelska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.