Policjanci poszukują zaginionej 58-latki

Policjanci poszukują zaginionej 58-latki

Podzielcie się informacją

Policjanci poszukują 58-letniej Agnieszki Sobieszuk. Kobieta w piątek rano wyszła z domu do lasu na grzyby. Do chwili obecnej nie powróciła, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt pod nr tel. 47 814-52-10 lub na numer alarmowy 112.

Wczoraj po południu mieszkaniec gminy Drelów zgłosił zaginięcie swojej żony. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kobieta dzień wcześniej około godziny 9.00 wyszła na grzyby do lasu, znajdującego się w rejonie miejsca jej zamieszkania, jednak sięgającego również na teren powiatu radzyńskiego. Do chwili zgłoszenia 58-latka nie powróciła do domu jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Dodatkowo z uwagi na stan zdrowia kobiety istnieje realne zagrożenie dla jej życia i zdrowia.

Od momentu zgłoszenia rozpoczęły się intensywne poszukiwania 58-latki. W działaniach wykorzystany został specjalistyczny sprzęt w tym śmigłowiec oraz dron. Wykorzystany został również pies służbowy.

W poszukiwania poza międzyrzeckimi i bialskimi funkcjonariuszami włączyli się też policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie jak też Komendy Głównej Policji oraz inne służby w tym funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej i Międzyrzecu Podlaskim oraz OSP w Szóstce, Drelowie, Łózkach oraz Worsach.

W działania aktywnie włączyli się również mieszkańcy okolicznych miejscowości oraz rodzina i znajomi zaginionej. Dzisiaj kolejny dzień poszukiwań 58-letniej Agnieszki Sobieszuk zamieszkałej w miejscowości Wólka Łózecka.

Rysopis zaginionej: wzrost  około 170 centymetrów, krępej  budowy ciała,  waga około 80 kg, włosy krótkie siwiejące. W chwili zaginięcia kobieta poruszała się bordowym rowerem typu damka  z koszem wiklinowym w kierunku miejscowości Ostrówki. Ubrana była  w  bordową kurtkę-bluzę, ciemne spodnie i szarą czapkę.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim  pod nr tel. 47 814-52-10 lub na numer alarmowy 112.

Źródło: KMP Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje i wydarzenia Drelów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.