Policjanci poszukują świadków wypadku w Styrzyńcu
Kronika policyjna Wypadki drogowe

Policjanci poszukują świadków wypadku w Styrzyńcu

Bialscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 9 października br. na drodze DK-2 w miejscowości Styrzyniec. Kierująca audi prawdopodobnie w wyniku nieprawidłowego wyprzedzania ciągu pojazdów przyczyniła się do zderzenia peugeota z samochodem ciężarowym. Osoby, posiadające informacje na temat zdarzenia prosimy o kontakt z Policją pod numerem telefonu (83) 344 84 44 lub 112.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 9 października br., o godz. 13:25 na drodze DK-2 w miejscowości Styrzyniec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Audi, jadąc od strony Białej Podlaskiej, prawdopodobnie w wyniku nieprawidłowego wyprzedzania ciągu pojazdów, a w szczególności osobowego Peugeota, zmusiła jadące auta do zmiany toru jazdy. Przyczyniła się tym samym do zderzenia samochodu marki Peugeot z naczepą samochodu ciężarowego. W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca peugeotem.
Policjanci poszukują kierującej samochodem marki Audi prawdopodobnie A3 lub A4, typu sedan, koloru czerwonego z napisem na bocznej stronie drzwi „pojazd zastępczy”. Auto prawdopodobnie posiadało zaciemnione tylne szyby boczne oraz początkowe numery rejestracyjne WS.
Za kierownicą samochodu siedziała kobieta w wieku około 40-lat o blond włosach, długości do ramion, miała założone okulary przeciwsłoneczne. Po zdarzeniu odjechała drogą DK-2 w kierunku Międzyrzeca Podlaskiego, nie udzielając pomocy osobie pokrzywdzonej.
Świadków zdarzenia lub osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie prosimy o kontakt z KMP Biała Podlaska pod numerem telefonu (83) 344 84 44 lub 112.

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

2 thoughts on “Policjanci poszukują świadków wypadku w Styrzyńcu

  1. Jak miała numery Ws to pewnie auto należało do jakiegoś salonu z Siedlec audi daje audi a skoro jest rak dużo danych to trzeba zwrócić się do najbliższych salonów i poszukać takiej osoby to i zagadka rozwiązana . Detektywem nie jestem ale to bardzo prosta sprawa .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.