Policjanci poszukują Janusza Nikoniuka
Kronika służb Z Białej Podlaskiej

Policjanci poszukują Janusza Nikoniuka

Policjanci poszukują 64-letniego Janusza Nikoniuka, który 11 października około godziny 6:00 wyszedł z domu, celem wyjazdu do miejscowości Styrzyniec. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie kontaktował się z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobyt zaginionego, prosimy kierować do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, ul. Plac Wojska Polskiego 23, tel. (83) 344-82-70 lub numerem alarmowym 997/112.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej poszukują zaginionego:

Janusz Nikoniuk

s. Jana

ur. 19.08.1953 r.

zam. 21-500 Biała Podlaska, ul. Zygmunta Starego

Rysopis:
Wzrost 170/175 cm, waga 70 kg, sylwetka szczupła, włosy proste, krótko ścięte, koloru siwego, twarz owalna, z wąsami szczotkowatymi, nos średni, koniuszek nosa gruby, uszy średnie, lekko odstające, uzębienie niepełne, znak szczególny – tatuaż na lewym przedramieniu nieokreślonego znaku.

Okoliczności zaginięcia:
W dniu 11 października 2017 r. o godzinie 6:00 wyszedł z miejsca zamieszkania, celem wyjazdu do miejscowości Styrzyniec. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie kontaktował się z rodziną, a jego aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, ul. Plac Wojska Polskiego 23, tel. (83) 344-82-70 lub numerem alarmowym 997/112.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.