Janów Podlaski Zaginieni

Policja poszukuje zaginioną Karolinę Szyc

Policjanci Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim prowadzą poszukiwania za zaginioną 17-latką. Karolina Szyc na początku września br. wyszła z domu, skąd pojechać miała do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Dziewczyna do placówki nie dotarła, a ostatni kontakt z rodziną nawiązała pod koniec października br. Każdy kto widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu proszony jest o kontakt z Policją pod numerem telefonu (83) 344 83 00 lub 112.

Policjanci Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim prowadzą poszukiwania za zaginioną nastolatką Karoliną Szyc. Dziewczyna wyszła z domu w dniu 2 września br. z zamiarem udania się do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, jednak do placówki nie dotarła. Ostatni raz kontaktowała się z rodziną w dniu 29 października 2018 r. nie mówiąc gdzie się znajduje ani też kiedy wróci.  Na początku listopada policjanci otrzymali zawiadomienie o zaginięciu 17-latki. Każdy kto widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu proszony jest o kontakt z Policją pod numerem telefonu (83) 344 83 00 lub 112.
Zaginiona to:
Karolina Szyc
ur. 20.11.2001r.
zam. Stara Bordziłówka 4, gm. Leśna Podlaska
Rysopis:
Szczupła budowa ciała, wzrost 168 cm, waga 55-60 cm, włosy koloru rudego, długie proste, twarz owalna. Brak widocznych cech charakterystycznych. Tatuaż na lewej piersi obrazujący literę A, pieprzyk na przedniej części szyi.  
Policja poszukuje zaginioną Karolinę Szyc
Każdy kto widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu proszony jest o kontakt z Policją pod numerem telefonu (83) 344 83 00 lub 112.
Źródło: lubelska.policja.gov.pl
Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.