komenda miejska policji w Białej Podlaskiej
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policja poszukuje świadków

Policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy ustalają tożsamość mężczyzny, którego ciało znalezione zostało w połowie października br. w pustostanie na ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości prosimy o kontakt z Policją pod nr tel. 83 344 83 73 lub z 112.

Wydział Kryminalny bialskiej komendy prowadzi czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny, którego ciało znalezione zostało 16 października br. w pustostanie przy ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej.

Rysopis: mężczyzna w  wieku 25-35 lat, ok 175-180 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, uzębienie pełne.  Denat ubrany był w czarne spodnie dresowe marki „Domyos”, bluzkę z krótkim rękawem koloru ciemno szarego i czarne  pantofle wsuwane. Ciało mogło się znajdować w miejscu ujawnienia nawet kilka miesięcy.

Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji o tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Białej Podlaskiej pod nr tel. 83 344 83 73 lub z 112.

 

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.