„Pograne Pogadane” - pomysł bialczan na kwarantannę

„Pograne Pogadane” – pomysł bialczan na kwarantannę

Idźcie i siejcie ;)

„Pograne Pogadane” to cykl wywiadów. Jedna rozmowa toczy się podczas jednego meczu w konsolową grę piłkarską. Ta mieszanka wywołuje nieprzewidywalny efekt końcowy. Na pomysł Youtubowego kanału wpadli mieszkańcy Białej Podlaskiej. To efekt kwarantanny spowodowanej koronawirusem. Był to czas na realizację pomysłów, na które zawsze brakowało czasu.

Zasady zabawy są bardzo proste. Trzymając w ręku pada rozmawiamy o: codziennym, życiu, pasji, pracy, czy rodzinie. Choć wynik meczu schodzi na drugi plan – zawsze podglądamy, co dzieje się na ekranie. Emocje, które wywołuje gra na konsoli sprawiają, że gadka klei się lepiej! Wszystko oczywiście pod czujnym okiem kamery.

Na YouTube dostępne są już dwa odcinku programu. Pierwszym gościem był Wojtek Andrzejuk – aktor, reżyser oraz kierownik produkcji telewizyjnej. Na co dzień mieszka w Warszawie, ale pochodzi z Łomaz w powiecie bialskim.

W drugim odcinku rozmawialiśmy z Adrianną Borek z kabaretu NOWAKI. To jedna z najbardziej charakterystycznych kobiet w polskich showbiznesie. To ona w skeczach kreuje kultową postać KRYSTYNY, gospodyni proboszcza. Wywiad powstał w Iwoniczu Zdroju na Podkarpaciu. Powiat krośnieńskie, to rodzinne strony artystki.

Jakim kluczem kierować będziemy się w doborze gości? Do programu zapraszać będziemy ludzi znanych i lubiani, ale nie tylko. Chcemy grać i rozmawiać z ludźmi ciekawymi, wykonującymi nietypowe zawody, czy mającymi do opowiedzenia ciekawe historie.

https://youtu.be/e__0Y4AyIdI  – odcinek nr 1 (Wojtek Andrzejuk, aktor, reżyser, kierownik produkcji filmowej)

https://youtu.be/74ZUU5hb6mU  – odcinek nr 2 (Adrianna Borek, kabaret NOWAKI)

Prowadzącym i pomysłodawcą programu jest Michał Trantau. Za organizację produkcji odpowiada muzyk formacji Full Power Spirit Marek Dzyr. O najlepszą jakość obrazu dba znany na wschodzie operator Zbigniew Maciejuk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.