Podziękowania za kontrolę drogową

Idźcie i siejcie ;)

Prezentujemy materiał prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Wyjątkowe podziękowania dla policjantów Wydziału Ruchu Drogowego wpłynęły na ręce pełniącego obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej insp. Wojciecha Czapli. Słowa wdzięczności autor skierował szczególnie dla funkcjonariuszki, za jej profesjonalne podejście oraz empatię. „Życzę by otaczali Panią ludzie o tak pięknych sercach, jakiego kawałek mi Pani dzisiaj okazała.”

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego bialskiej komendy każdego dnia dbają o bezpieczeństwo na drogach powiatu. W dobie pandemii, oprócz ustawowych obowiązków, realizują również zadania związane z COVID-19. W tym trudnym okresie, kiedy cały kraj zmaga się z epidemią i trudnościami z nią związanymi każdy miły gest czy słowo są niezwykle ważne. Ostatnio na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej insp. Wojciecha Czapli wpłynęły wyjątkowe podziękowania dla bialskich policjantów.

Adresatka przesłanej wiadomości e-mail opisując okoliczności kontroli drogowej przeprowadzonej przez policjantów, dziękuje za profesjonalizm ale również empatię policjantki prowadzącej czynności.

„Mimo mojej nerwowej reakcji na zatrzymanie (…) Pani Policjant wykazała się ogromną życzliwością i zrozumieniem (…) Bardzo Pani dziękuję i życzę by otaczali Panią ludzie o tak pięknych sercach, jakiego kawałek mi dzisiaj pani okazała.

Takie podziękowania są dla policjantów dowodem na to, że są potrzebni, a ich zaangażowanie w wykonywaniu swoich obowiązków doceniane.

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje i wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.