Podsumowanie ferii zimowych

Podsumowanie ferii zimowych

Podzielcie się informacją

„Dla każdego coś dobrego!” – zdanie to bardzo dobrze oddaje charakter jaki miały tegoroczne ferie zimowe organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Łomazach.

Dzięki w 100% zrealizowanemu programowi ferii, dotarliśmy do licznej grupy dzieci z Gminy Łomazy, które wykorzystały okazję do spędzenia wolnego czasu w wartościowy sposób.

Poprzez różnorodność oraz atrakcyjność prowadzonych zajęć, mogliśmy zatroszczyć się o rozwijanie ich zainteresowań na wielu płaszczyznach oraz zapewnić im warunki sprzyjające do nabywania nowych doświadczeń.

O rozwijanie artystycznych talentów zadbała instruktor plastyki Bożena Kaczmarek.

W świat pełen fascynujących zabaw przy muzyce zabrał wszystkich instruktor muzyki Arkadiusz Saczuk.

Za naukę kodowania i programowania przez zabawę odpowiedzialne były – Pani Agata Chwalewska oraz Pani Dorota Wołosowicz z Gminna Biblioteka Publiczna w Łomazach.

Gościnność Pana Cezarego Nowogrodzkiego (Mikołaj), Pani Agaty Czubli (Królowa Bona), Pani Jolanty Przyłuckiej (Elf) oraz Pana Jarosława Kulickiego (Elf), ze Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Tłoka” zaowocowała wyjazdem do Świątecznej Wioski Mikołaja w Koszołach.

Tajniki podstaw wikliniarstwa zdradził lokalny artysta Pan Marian Demczuk.

Wspaniałą karnawałową zabawę zagwarantował Wodzirej Fantomasz.

Nie możemy również zapomnieć o nieocenionej pracy Pani Barbary Żukowskiej, która dbała m.in. o to by dzieciom nie brakowało smacznego poczęstunku oraz gorącej herbatki.

Nad całą inicjatywą organizacji ferii zimowych czuwał dyrektor GOK – Ryszard Bielecki.

Mamy nadzieję, że wszystkim dzieciom dostarczyliśmy dużo radości, dzięki czemu mogły z pozytywną energią i motywacją wkroczyć w nowy semestr szkolny!

Źródło: UG Łomazy

Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Łomazy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.