Podczas zjazdu z wiaduktu na DK-19 wpadł w poślizg i uderzył w barierkę

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po południu na ul. Jelnickiej w Międzyrzecu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 40-latek,  podczas zjazdu z wiaduktu na DK-19 wpadł w poślizg uderzając w barierkę. W chwili zdarzenia mężczyzna znajdował się  w stanie po użyciu alkoholu. Pamiętajmy, że bycie kierowcą to wielka odpowiedzialność za siebie, ale także za innych uczestników ruchu.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 15:00 na ul. Jelnickiej w Międzyrzecu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki BMW, 40-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski, podczas zjazdu z wiaduktu na DK-19 stracił panowanie nad pojazdem. Motocykl wpadł w poślizg i uderzył w barierkę. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała.

W chwili zdarzenia 40-latek  znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Urządzenie wykazało 0,2 promila. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia drogowego oraz apelują o rozwagę na drodze.

Kierowanie pojazdem to odpowiedzialność za zdrowie i życie zarówno swoje jak też innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy też, by za kierownicę pojazdu siadać wypoczętym i trzeźwym. Odrobina wyobraźni, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i podstawowe zasady bezpieczeństwa z pewnością wystarczą by uniknąć tragedii na drodze.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Międzyrzec Biała Podlaski

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.