Podczas wyprzedzania zderzył się z quadem

Podczas wyprzedzania zderzył się z quadem

Podzielcie się informacją

W poniedziałek (27.12) po południu w miejscowości Zalewsze kierujący osobową Dacią zderzył się z quadem. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie osoby podróżujące czterokołowcem. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Ustalamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło około godziny 12.40 na trasie Kodeń-Sławatycze w miejscowości Zalewsze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Dacia, podczas wyprzedzania zderzył się z quadem. W chwili wypadku kierowca quada wykonywał manewr skrętu w lewo. Za kierownicą czterokołowca siedział 36-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, natomiast osobówką kierował 63-letni mieszkaniec Hajnówki. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie osoby podróżujące quadem. Ustalamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Pamiętajmy, że od tego w jaki sposób prowadzimy pojazd zależy zarówno bezpieczeństwo nasze jak również innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy też, że  bezpieczna prędkość to taka, która dostosowana jest do natężenia ruchu, obowiązujących limitów prędkości, warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni oraz własnych umiejętności.

Przypominamy również, że zimowa aura wymaga od kierujących szczególnej rozwagi.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Terespol
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Kodeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.