Podczas wyprzedzania wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu

Podczas wyprzedzania wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Wisznicach. Kierujący Fordem 33-latek, podczas wyprzedzania innego samochodu . Auto zjechało do przydrożnego rowu, gdzie dachowało. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił pasażer pojazdu. Apelujemy o rozwagę na drodze i „zdjęcie nogi z gazu”.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 12:00 na ul. Włodawskiej w Wisznicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Ford Mustang, 33-letni mieszkaniec pow. siemiatyckiego, podczas wyprzedzania innego pojazdu stracił panowanie nad samochodem. Auto wpadło w poślizg, zjechało do przydrożnego rowu, gdzie dachowało. W chwili zdarzenia na drodze panowały trudne warunki związane z opadami deszczu.
Kierujący pojazdem 33-latek był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał pasażer pojazdu, który przewieziony został do szpitala.
Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że wsiadając za kierownicę, w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego. Przypominamy też, że nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Wisznice

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Wisznice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.