Podczas wyprzedzania stracił panowanie nad samochodem

Podczas wyprzedzania stracił panowanie nad samochodem

Idźcie i siejcie ;)

31 grudnia, po południu w miejscowości Horodyszcze, kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na lewe pobocze i do przydrożnego rowu. Po tym uderzyło w betonowy przepust. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło podczas wyprzedzania innego samochodu. Kierowca z obrażeniami ciała przetransportowany został do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Apelujemy o rozwagę!

Do zdarzenia doszło po godzinie 13:00 na ulicy Parczewskiej w miejscowości Horodyszcze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, podczas wyprzedzania, stracił panowanie nad samochodem. BMW zjechało na pobocze i do przydrożnego rowu. Po tym auto uderzyło w betonowy przepust.

Samochodem kierował 27-letni mieszkaniec gminy Jabłoń. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez policjantów badanie. W wyniku zdarzenia 27-latek doznał obrażeń ciała. Mężczyzna przetransportowany został do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Wisznice
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Wisznice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.