policja biała podlaska

Podczas polowania oddał niekontrolowany strzał

Podzielcie się informacją

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w miniony weekend na terenie gminy Rokitno. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, podczas trwającego polowania 56-latek oddał niekontrolowany strzał z broni myśliwskiej, raniąc innego uczestnika. Mężczyznę doprowadzono do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W minioną sobotę przed godziną 13.00 dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku, do którego doszło podczas polowania na terenie kompleksu leśnego w gminie Rokitno.

Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy, którzy potwierdzili zgłoszenie. Z ustaleń mundurowych wynikało, że podczas zgłoszonego polowania, jeden z jego uczestników, 56-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego oddał niekontrolowany strzał z broni myśliwskiej, czym spowodował uszkodzenie ciała będącego również na polowaniu 64-latka.

Pokrzywdzony mężczyzna trafił do szpitala, natomiast 56-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Funkcjonariusze zabezpieczyli również należącą do niego broń. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Janów Podlaski
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Rokitno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.