policja biała podlaska

Podczas interwencji funkcjonariusze zauważyli nienaturalnie uniesioną wersalkę

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci bialskiej prewencji zatrzymali poszukiwanego 38-latka. Mężczyzna wpadł po zgłoszeniu dotyczącym awantury w domu sąsiadów. Na miejscu uczestnicy zaprzeczyli by ktoś potrzebował pomocy, jednak uwagę mundurowych zwróciła niedomknięta wersalka. W niej właśnie próbował ukryć się poszukiwany. 38-latek spędzi w zakładzie karnym kilkanaście miesięcy za przestępstwo niealimentacji.

W sobotnie popołudnie dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące awanturującego się sąsiada, który atakować miał domowników.  Do zdarzenia doszło na terenie Białej Podlaskiej. Na miejsce natychmiast skierowano  funkcjonariuszy bialskiej prewencji. Gdy jednak dotarli pod wskazany adres, osoby przebywające w domu oświadczyły, że nic się nie dzieje i nie potrzebują pomocy mundurowych.

W trakcie interwencji funkcjonariusze zauważyli jednak nienaturalnie uniesioną wersalkę, a w jej wnętrzu leżącego mężczyznę. Okazało się, że to 38-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności, dlatego też, by uniknąć odpowiedzialności, na widok mundurowych postanowił się ukryć. Plan 38-latka nie powiódł się, mężczyzna został zatrzymany. Teraz najbliższe kilkanaście miesięcy spędzi w zakładzie karnym za przestępstwo niealimentacji.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.