Pod prąd i bez świateł - wypadek na obwodnicy Białej Podlaskiej

Pod prąd i bez świateł – wypadek na obwodnicy Białej Podlaskiej

Podzielcie się informacją

Wczoraj przed godziną 21.00 na obwodnicy Białej Podlaskiej doszło do zderzenia osobowego volkswagena ze scanią. Z ustaleń mundurowych wynika, że siedząca za kierownicą osobówki 47-latka jechała „pod prąd” poboczem drogi krajowej nieoświetlonym autem. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 21.00 na obwodnicy Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki volkswagen, jechała „pod prąd” poboczem drogi krajowej, wzdłuż barier dźwiękochłonnych. Auto kierującej passatem 47-letniej mieszkanki Białej Podlaskiej, dodatkowo było nieoświetlone. By uniknąć czołowego zderzenia z nią, kierowca jadącej z przeciwka ciężarowej scanii odbił w lewo, natomiast kierująca osobówką zderzyła się z naczepą tego pojazdu. Po tym volkswagen uderzył w barierę dźwiękochłonną.

Za kierownicą tira siedział 38-letni mieszkaniec gminy Terespol. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznały dwie osoby. Kierująca i pasażer volkswagena, które trafiły do szpitala.

Obecnie ustalamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.