Biała Podlaska Kronika policyjna

Pobicie na stacji paliw w Woskrzenicach

Wczoraj zarzuty usłyszeli dwaj mieszkańcy powiatu bialskiego w wieku 20-23 lat. Podejrzani są o pobicie kierowcy samochodu ciężarowego, w który uderzył motocyklem jeden z mężczyzn. Gdy pokrzywdzony chciał na miejsce wezwać Policję został bity. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W połowie września br. dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o pobiciu 58-letniego obywatela Białorusi. Do zdarzenia doszło na terenie stacji paliw w miejscowości Woskrzenice. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że w zaparkowany przez niego pojazd uderzył kierowca motocykla. Po tym wspólnie z innymi osobami zaatakował zgłaszającego. Sprawcy bili i kopali pokrzywdzonego, kiedy ten próbował wezwać na miejsce Policję oraz nie chciał dopuścić by mężczyźni odjechali z miejsca zdarzenia.

Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzn, którzy podejrzewani byli o udział w zdarzeniu. Okazało się, że jest 20-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska oraz 23-letni bialczanin. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 20-latek oraz jego o trzy lata starszy znajomy przyjechali na teren stacji paliw wspólnie z innymi osobami. W pewnym momencie 20-latek postanowił przejechać się motocyklem kolegi, którego spotkał na miejscu. To wówczas doszło do zdarzenia. Gdy kierowca tira chciał wezwać na miejsce Policję doszło do wymiany zdań oraz pobicia 58-latka.

Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Biała Podlaska
Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.