Po zjechaniu na pobocze uderzył w drzewo

Po zjechaniu na pobocze uderzył w drzewo

Chcąc uniknąć zderzenia zjechał na pobocze po czym wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Za kierownicą siedział 22-latek, mieszkaniec gminy Konstantynów. Do tak groźnie wyglądającego wypadku doszło w miejscowości Komarno-Kolonia.

Do zdarzenia doszło wczoraj  około godz. 18:30 w miejscowości Komarno-Kolonia. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volvo, 22-letni mieszkaniec gm. Konstantynów zjechał na pobocze. Po tym auto wpadło w poślizg i uderzyło w przydrożne drzewo. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Z relacji 22-latka wynikało, że do zdarzenia doszło w chwili, gdy mężczyzna próbował uniknąć czołowego zderzenia z jadącym środkiem jezdni samochodem. Mężczyzna przewieziony został do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznał nie okazały się groźne, a samo zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę do wsiadających za kierownicę. Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego.

Bialskie Forum najlepsze informacje Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial