Po zjechaniu na pobocze uderzył w drzewo

Po zjechaniu na pobocze uderzył w drzewo

Idźcie i siejcie ;)

Chcąc uniknąć zderzenia zjechał na pobocze po czym wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Za kierownicą siedział 22-latek, mieszkaniec gminy Konstantynów. Do tak groźnie wyglądającego wypadku doszło w miejscowości Komarno-Kolonia.

Do zdarzenia doszło wczoraj  około godz. 18:30 w miejscowości Komarno-Kolonia. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volvo, 22-letni mieszkaniec gm. Konstantynów zjechał na pobocze. Po tym auto wpadło w poślizg i uderzyło w przydrożne drzewo. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Z relacji 22-latka wynikało, że do zdarzenia doszło w chwili, gdy mężczyzna próbował uniknąć czołowego zderzenia z jadącym środkiem jezdni samochodem. Mężczyzna przewieziony został do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznał nie okazały się groźne, a samo zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę do wsiadających za kierownicę. Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego.

Bialskie Forum najlepsze informacje Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.