policja biała podlaska

Po potrąceniu uciekli z miejsca zdarzenia, mężczyzna zmarł

Idźcie i siejcie ;)

Bialscy policjanci ustalili kierowcę, który odjechał z miejsca wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło w sobotę (10.10) po godzinie 20.00 w miejscowości Ludwinów. Na jezdni został ujawniony mężczyzna, który najprawdopodobniej został potracony. Pomimo reanimacji, życia 36-latka nie udało się uratować. Policjanci zatrzymali 19-latka i jego rówieśniczkę, którzy podróżowali audi a4 w momencie wypadku. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wstępnie ustalili, że 36-latek leżał na jezdni w miejscowości Ludwinów. Został przejechany przez kierującego samochodem, który nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy. Pomimo reanimacji 36-latek zmarł. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i rozpoczęli poszukiwania kierującego samochodem. Tego samego wieczoru ustalili, że w zdarzeniu uczestniczył samochód marki audi a4. Podrożała nim para19-latków. Najprawdopodobniej kierował autem mężczyzna, który w chwili zatrzymania był trzeźwy. Trzeźwa była również 19-latka. Od obojga została pobrano krew do dalszych badań na zawartość środków odurzających. Oboje zatrzymano do wyjaśnienia.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Ciało 36-latka zabezpieczono na sekcję zwłok.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.