Po pijaku poprzecinał opony

“Po pijaku” poprzecinał opony

Idźcie i siejcie ;)

Za zniszczenie mienia odpowie 20-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Mężczyzna podejrzany jest o przecięcie opon w trzech pojazdach na terenie miasta. Straty oszacowane zostały przez pokrzywdzonych na łączną kwotę niemal 2,5 tys. zł. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Swoje postępowanie tłumaczył wypitym alkoholem. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca przeciął ostrym narzędziem po dwie opony w zaparkowanych pojazdach marki peugeot oraz opel a następnie 4 opony w trzecim samochodzie –  audi. Pokrzywdzeni wycenili straty na łączna kwotę niemal 2,5 tys. zł.

Sprawą zajęli się policjanci międzyrzeckiego komisariatu. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili mężczyznę podejrzanego o udział w tej sprawie. Okazało się, że jest to 20-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego którego zatrzymano do wyjaśnienia.

W trakcie rozmowy z policjantami przyznał, że  zniszczył  opony nożem, który ze sobą nosił. Nie potrafił w żaden logiczny sposób wyjaśnić swojego postępowania tłumacząc się jedynie wypitym alkoholem. Dodał też, że pojazdy wybrał przypadkowo i w  żadnym przypadku nie wiedział do kogo one należą. Po prostu wracał z „zakrapianej” imprezy i uszkadzał pojazdy,  które napotkał po drodze.

Młodzieniec usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.