AZS AWF Biała Podlaska

Piłka ręczna I liga: MTS Chrzanów – AZS AWF Biała Podlaska

Idźcie i siejcie ;)

Jednobramkowa przegrana to też przegrana – trwa zła passa bialskich akademików w I lidze piłkarzy ręcznych. W wyjazdowym meczu z MTS Chanów, AZS AWF Biała Podlaska przegrywa 36:35. To już piąta z rzędu ligowa porażka “biało-zielonych”.

Jak widać po wyniku, mecz obfitujący w bramki. Pierwszy kwadrans gry dość obiecujący, AZS AWF wychodzi na 3 bramkowe prowadzenie i udaje się im utrzymać to prowadzenie przez 10 minut. Jednak gospodarze nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. W końcówce pierwszej połowy udaje im się zniwelować stratę a nawet wyjść na prowadzenie, jednak bramka Norberta Maksymczuka pozwala zejść do szatni z remisem.

Druga połowa z podobnym przebiegiem. Bramka za bramkę, ale akademikom udaje się wypracować po raz kolejny niewielką przewagę w postaci dwóch bramek. Cóż z tego. Końcówka należy do gospodarzy a na 5. minut przed końcem meczu prowadzą już 3 golami. Nasi muszą gonić wynik. Udaje się prawie, przegrywamy jedną bramką.

MTS Chrzanów – AZS AWF Biała Podlaska 36:35 (20:20).

MTS Chrzanów: SKOCZYLAS 13, ŁUCZYŃSKI 7, ROLA 5, ORLICKI 3, WIERZBIC 3, DANYSZ 2, MADEJA 2, KRASUCKI 1, GÓRKOWSKI, MAŁODOBRY, ROMIAN, SKOCZYLAS, STROŃSKI, DUDEK, ROLEWICZ, WĘGRZYN.

AZS AWF Biała Podlaska: ADAMIUK, BANAŚ 6, DARAFEYEU 3, ŁAZARCZYK 2, KANDORA 1, KOZŁOWSKI, KOZYCZ 3, MAKSYMCZUK 9, MAZUR, NOWICKI 1, OSTROWSKI, SĘTOWSKI, STEFANIEC 10, ZIÓŁKOWSKI.

Sędziowie: JĘDRYCHA Artur – PYTLIK Marcin