AZS AWF Biała Podlaska
piłka ręczna

Piłka ręczna I liga: KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – AZS AWF Biała Podlaska

Świetna wiadomość z Ostrowca Świętokrzyskiego – nasi szczypiorniści, AZS AWF Biała Podlaska, pokonują gospodarzy, drużynę KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski.

Pierwszy kwadrans I. połowy można przypisać na konto gospodarzy, co prawda Akademicy w 3. minucie wyszli na prowadzenie, jednak KSZO zdołało się wybronić i nawet wypracować dwubramkową przewagę. Jednak drugi kwadrans to już zdobywanie przewagi przez AZS, od stanu 7:7 w 14. minucie, stale już powiększają przewagę i na koniec pierwszej części prowadzą 4 bramkami 19:15.

Druga połowa potwierdza dominację naszych szczypiornistów. Gospodarzom udaje się zniwelować straty nawet do jednej bramki, jednak tylko na moment. Na 2.minuty przed końcem spotkania AZS prowadzi już 5 bramkami. Jednak gospodarze rzucają się do ataku i udaję im się zdobyć 3 bramki.

Ostateczny wynik meczu KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – AZS AWF Biała Podlaska 33:35 (15:19).

KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski: GRABOWSKI 11, WŁOSKIEWICZ 10, MEHDIZADEH 9, CUKIERSKI 1, KOGUTOWICZ 1, WŁODARSKI 1, CHMIELEWSKI, DWOJAK, HUBKA, JEŻYNA, KIJEWSKI, KOWALCZYK , PAWLIK, PIĄTKOWSKI, RUSIN, ZIELONKO.

AZS AWF Biała Podlaska: STEFANIEC 14, BANAŚ 5, POLOK 4, MAKSYMCZUK 3, NIEDZIELENKO 3, MAZUR 2, BEKISZ 1, KOZYCZ 1, ŁAZARCZYK 1, ZIÓŁKOWSKI 1, ADAMIUK, KANDORA, KOZŁOWSKI, NOWICKI, URBANIAK, OSTROWSKI.

Sędziowie: PIĄTEK Paweł – SZESTAKOW Maciej
Delegat: HOJDA Stanisław
Sekretarz: CHMIELEWSKI Tomasz
Dzięki wygranej, AZS AWF Biała Podlaska obejmuje prowadzenie w tabeli.