AZS AWF Biała Podlaska - SMS ZPRP Płock

Piłka ręczna I liga: AZS AWF Biała Podlaska – SMS ZPRP Płock

Idźcie i siejcie ;)

Żenujący początek, dalej jak cię mogę, wynik wyśmienity- tak w skrócie można podsumować sobotni mecz AZS AWF Biała Podlaska z SMS ZPRP Płock.

Jak kawka dżdżu kibice bialskiego AZS-u czekali wygranej. Dobrą okazją było podejmowanie na własnym parkiecie ostatniej drużyny z tabeli SMS ZPRP Płock. Jednak jak duże było rozczarowanie grą bialskich zawodników wiedzą tylko ci którzy oglądali naszą relację. Dość powiedzieć, że w pewnym momencie goście wyszli na prowadzenie 9:12. Na szczęście ostatniej dziesięć minut 1. połowy to otrzeźwienie bialskiej drużyny i gra choć trochę zaczynała przypominać tę z ubiegłego sezonu. Na koniec pierwszej połowy zapisano 18:15.

Druga połowa to w zasadzie jazda bez trzymanki w kwestii bramek. Padło ich tak dużo, że w pewnym momencie nawet “stolik” się pogubił. Co się dziwić – wynik meczu 43:31. A najbardziej bramkostrzelną minutą meczu była 60. w której padły 3 bramki z czego dwie należały do “Stefana”.