Piłka ręczna I liga: AZS AWF Biała Podlaska - MTS Chrzanów
Fotorelacja piłka ręczna Z Białej Podlaskiej

Piłka ręczna I liga: AZS AWF Biała Podlaska – MTS Chrzanów

W 4. kolejce I ligi naszym szczypiornistom przyszło zmierzyć się z drużyną MTS Chrzanów. Może nie był to spacerek jednak zwycięstwo zdecydowane.

Goście z Chrzanowa nie zawiesili zbyt wysoko poprzeczki. Zawodnicy AZS AWF Biała Podlaska już od początku meczu zdobyli przewagę którą bezpiecznie dowieźli do końca spotkania. Wynik meczu 34:24 (14:9). Przed rozpoczęciem meczu, oraz w przerwie, mogliśmy oglądać występy młodego zespołu tańca akrobatycznego.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji a >>> na naszym Facebookowym profilu Bialskiego Forum<<< znajdziecie film z 2. połowy meczu (i pierwszych 5 minut 1. połowy  😉 )