Piłka ręczna I liga: AZS AWF Biała Podlaska - MKS Padwa Zamość
Fotorelacja piłka ręczna Z Białej Podlaskiej

Piłka ręczna I liga: AZS AWF Biała Podlaska – MKS Padwa Zamość

Po meczu na szczycie I ligi piłkarzy ręcznych AZS AWF Biała Podlaska nadal w fotelu lidera. W najważniejszej konfrontacji tej rundy, Akademicy wygrywają, z zajmującymi drugie miejsce w tabeli, MKS Padwa Zamość.

Pełna mobilizacja, w drużynach i na trybunach. Z żółto-czerwonymi przybywa liczna grupa klubu kibica, którzy wspólnie ze Vschodnią Husarią stworzyli wspaniałą oprawę meczu.

Sam mecz był na bardzo wyrównanym poziomie. Tak naprawdę o zwycięstwie zdecydowała mniejsza liczba popełnionych błędów. Pierwsza połowa to wet za wet i dopiero w końcówce biało-zieloni wychodzą na kilku bramkowe prowadzenie, koniec 1. połowy: 17:14. W drugiej odsłonie mecz przypomina spektakl błędów, których mniej popełnia drużyna gospodarzy. Goście cały czas próbują zniwelować przewagę brakową, jednak wspomniane wcześniej błędy nie pozwalają im na to. Cały czas utrzymuje się przewaga bramowa AZS. Dopiero w końcówkę udaje się Padwie doprowadzić do wyniku 31:30. Doświadczenie bierze jednak górę i Akademicy nie dają już sobie wydrzeć zwycięstwa, w tym jakże ważnym meczu.

AZS AWF Biała Podlaska – MKS Padwa Zamość 31:30 (17:14)

AZS AWF Biała Podlaska: Adamiuk, Sętowski, Kozłowski, Maksymczuk 6, Łazarczyk 6, Urbaniak 1, Ziółkowski, Nowicki, Niedzielenko 2,  Stefaniec 5, Mazur 2, Bekisz 6, Banaś 2, Kandora 1, Kozycz, Ostrowski.

MKS Padwa Zamość: Plaszczak, Proć, Wnuk, Obydź 10, Puszkarski 5, Orlich 3, Szymański 3, Skiba 3, Sałach 2, Fugiel 2, Adamczuk 2, Misalski, Pomiankiewicz, Teterycz, Fugiel, Gałaszkiewicz.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji a >>> na naszym Facebookowym profilu Bialskiego Forum<<< znajdziecie filmy z całego meczu.