Piłka ręczna I liga: AZS AWF Biała Podlaska - Azoty II Puławy
Fotorelacja piłka ręczna Z Białej Podlaskiej

Piłka ręczna I liga: AZS AWF Biała Podlaska – Azoty II Puławy

8. kolejka I Liga Mężczyzn Grupa C – AZS AWF Biała Podlaska bez porażki, tym razem przyszło się zmierzyć z ostatnimi w tabeli Azoty II Puławy.

Trudno określić to spotkanie jako pełna mobilizacja. Co prawda Akademicy od początku objęli prowadzenie, to jednak już po pierwszym kwadransie przy stanie 8:5 poszli spać. Pozwolili gościom nawet na wyrównanie (8:8), a sami w drugich piętnastu minutach 1. połowy rzucili tylko 3 bramki. Na szczęście wystarcza to na zejście na przerwę z prowadzeniem 12:9.

W szatni – zdaje się – odbyło się lekkie ocucenie. AZS systematycznie powiększą przewagę i po 6. minutach drugiej połowy prowadzi już 6 bramkami – 17:11. Taka kontrolowana gra odbywa się już do końca meczu. Ostateczny wynik spotkania 26:21.

Z kompletem zwycięstw AZS pozostaje w fotelu lidera Grupy C I ligi.

AZS AWF Biała Podlaska – Azoty II Puławy 26:21 (12:9)

AZS AWF Biała Podlaska: Adamiuk, Sętowski, Kozłowski 1, Maksymczuk 6, Łazarczyk, Urbaniak 3, Ziółkowski 1, Nowicki 1, Niedzielenko 4, Polok,  Stefaniec 2, Mazur, Bekisz 6, Banaś , Kandora 1, Kozycz 1.

Azoty II Puławy: Antoniak 3, Adamczuk 2, Baranowski, Batyra, Borucki, Capała, Figura 1, Flont 2, Janicki 4, Janicki, Konieczny 2, Malinowski, Przychodzeń 2, Stępień 4, Szewczyk 1, Wiejak.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji a >>> na naszym Facebookowym profilu Bialskiego Forum<<< znajdziecie filmy z całego meczu.