Pijany rowerzysta sprawcą wypadku

Pijany rowerzysta sprawcą wypadku

Idźcie i siejcie ;)

Bialscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w środę (03.06) na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i ul. Kopernika w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący rowerem 57-latek nie udzielił pierwszeństwa kierowcy audi. W chwili zdarzenia mężczyzna był nietrzeźwy. Urządzenie wykazało 1,8 promila alkoholu w jego organizmie. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło przed godz. 23:00 na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Kopernika w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący rowerem 57-letni mieszkaniec miasta nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu osobowym audi. Cyklista wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod nadjeżdżające auto. Samochodem kierował 30-letni mieszkaniec gminy Drelów. Z ustaleń mundurowych wynika, że cyklista wyjechał z drogi zamkniętej w związku z trwającym jej remontem a dodatkowo poruszał się nieoświetlonym jednośladem.

Podczas zdarzenia kierujący pojazdem był trzeźwy, potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie alkomatem. W przypadku 57-latka urządzenie wykazało 1.8 promila alkoholu w organizmie. W wyniku zdarzenia 57-latek doznał obrażeń ciała i przewieziono go do szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Przypominamy również, że niechronieni uczestnicy ruchu drogowego są szczególnie narażeni na tragiczne skutki zdarzeń z ich udziałem.

KMP Biała PodlaskaPolicja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.