Pijany kierowca najechał na rowerzystkę
Leśna Podlaska Wypadki drogowe

Pijany kierowca najechał na rowerzystkę

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj na drodze powiatowej, w miejscowości Stara Bordziłówka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot mężczyzna najechał na tył roweru. W chwili zdarzenia kierowca auta był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. W wyniku zderzenia do szpitala trafiła kobieta kierująca jednośladem. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj rano na drodze powiatowej w miejscowości Stara Bordziłówka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot, 43-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska najechał na tył roweru. W wyniku zdarzenia kierująca jednośladem 51-letnia mieszkanka gminy Leśna Podlaska doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala.

W chwili zdarzenia kierujący autem 43-latek, znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Kierująca rowerem była trzeźwa. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze oraz przypominają, że kierowanie pojazdem to również odpowiedzialność za innych uczestników ruchu drogowego.

Pijany kierowca najechał na rowerzystkę

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.