alkomat policja biała podlaska
Janów Podlaski Kronika policyjna

Pijana wiozła samochodem swoje dziecko

Niemal 2 promile alkoholu miała w organizmie 46-latka, która w takim stanie przewoziła samochodem swoje 10-letnie dziecko. W miejscowości Stary Bubel pijana matka została zatrzymana do kontroli drogowej. Policjantom tłumaczyła, że była z dzieckiem na cmentarzu. Teraz o dalszym losie nieodpowiedzialnej 46-latki zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w dzień Wszystkich Świętych w miejscowości Stary Bubel. Po godz. 11:00 policjanci z Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Opel. Podejrzenia policjantów wzbudził styl jazdy kierowcy auta. Za kierownicą opla siedziała 46-letnia mieszkanka gm. Janów Podlaski. W trakcie wykonywanych czynności policjanci wyczuli od kobiety alkohol. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło ich przypuszczenia. Urządzenie wykazało niemal 2 promile alkoholu w organizmie 46-latki. Dodatkowo kobieta w takim stanie przewoziła swoje dziecko. W rozmowie z funkcjonariuszami tłumaczyła, że wraca właśnie z cmentarza.

Mundurowi udaremnili jej dalszą jazdę, natomiast dziecko trafiło pod opiekę rodziny. Teraz nieodpowiedzialna 46-latka za swe czyny odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.