Peace Run - Bieg Pokoju w Białej Podlaskiej
Sport Z Białej Podlaskiej Zaproszenia

Peace Run – Bieg Pokoju w Białej Podlaskiej

Peace Run – Bieg Pokoju w Białej Podlaskiej

Pokój nie jest wojną; Pokój jest obecnością harmonii, radości i jedności. Pokój ujawnia absolutną doskonałość ludzkiego życia!
Peace Run (od 2005 do 2012 r. znany również jako World Harmony Run) to światowy sztafeta pokoju, w której ludzie promują pokój, przyjaźń i harmonię, podając z ręki na ręki palącą się pochodnię.
Międzynarodowe drużyny biegaczy przekraczają wszystkie granice, łącząc w ten sposób szkoły, wspólnoty, organizacje i osoby z różnych środowisk.
Założony w 1987 roku przez filozofa pokoju Sri Chinmoya, Peace Run zaangażował do tej pory ponad 10 milionów ludzi w ponad 150 krajach. Na przykład w Europie co dwa lata sztafeta łączy wszystkie kraje europejskie na trasie biegu liczącego 25 000 km.
Przesłanie Peace Run jest bardzo proste: jeśli będziemy mogli razem biec w pokoju i harmonii, możemy także  żyć razem w pokoju i przyjaźni! Każdy z nas może zmienić świat – dając żywy przykład innym i symbolicznie postawić pierwszy krok!
W tym duchu możemy przebiec z pochodnią kilka kilometrów i przekazać ją dalej – każdy krok jest ważny! – głosi przesłanie Biegu Pokoju.

W tym roku na wspólny Bieg Pokoju zaprasza Klub Biegacza Biała Biega. Już w najbliższą sobotę (01 lipca) Peace Run dotrze do Białej Podlaskiej – trasa wiedzie z Portugalii do Białorusi. O godzinie 11.45 planowane jest spotkanie przy rondzie na ul. Lubelskiej skąd sztafeta uda się na Plac Wolności gdzie nastąpi chwila przerwy dla fotoreporterów, następnie sztafeta uda się w kierunku ronda w Sidorkach. Biała Biega zaprasza do wspólnego udziału w Biegu Pokoju i informuje, że  w każdej chwili można dołączyć do sztafety lub skończyć bieg, można także wspierać uczestników na trasie biegu do czego także gorąco zachęcam.

Polub nas i obserwuj:
Rafał Kozak
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie? Nie, poznajemy ich po tym jak reagują na Twój sukces.
https://www.bialskieforum.pl

One thought on “Peace Run – Bieg Pokoju w Białej Podlaskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.