policja biała podlaska

Pandemia przyczyną wpadki z narkotykami

Idźcie i siejcie ;)

Za posiadanie środków psychotropowych odpowie 17-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W chwili zatrzymania posiadał w kieszeni woreczki z amfetaminą. Młodzieniec wpadł w związku ze zgłoszoną interwencją dotyczącą nieprzestrzegania ograniczeń związanych z walką z koronawirusem. Policjanci przypominają, że wprowadzone ograniczenia mają na celu dobro nas wszystkich.

W miniony czwartek przed godz. 18.00 dyżurny bialskiej komendy został poinformowany o grupie młodych mężczyzn, którzy przemieszczają się ulicami Białej Podlaskiej nie stosując się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa. Na ul. Parkowej policjanci zauważyli grupę mężczyzn. Jeden z nich, na widok nadjeżdżającego radiowozu próbować uciec. Okazało się, że jest to 17-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

Policjanci ujawnili w jego kieszeni dwa woreczki z zawartością białego proszku. Po wykonaniu wstępnego badania potwierdzili, że zabezpieczone substancja to amfetamina. 17-latek był nietrzeźwy, miał blisko 2 promile. 17-latek zatrzymany został do wyjaśnienia, został też ukarany mandatem karnym za naruszenie przepisów w związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia. Tego dnia bialscy wystawili w sumie 7 mandatów karnych.

Policja kolejny raz apeluje o odpowiedzialne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. Tylko odpowiedzialne, rozsądne postępowanie może uchronić naszych najbliższych przed zachorowaniem.

Źródło: POLICJA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.