Opłatkowe spotkanie w Dubowie
Fotorelacja Kultura Łomazy

Opłatkowe spotkanie w Dubowie

Spotkania opłatkowe to okazja do wspólnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Tak też się stało w minioną niedzielę w Dubowie.

Korzystając z zaproszenia Koła Gospodyń Wiejskich w Dubowie w niedzielne przedpołudnie znalazłem się w miejscowej remizie na spotkaniu opłatkowym. Spotkaniu towarzyszyła życzliwa i radosna atmosfera, jedna wielka rodzina. Jak przystało na spotkanie opłatkowe, wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Nie mogło się także obyć bez wspólnego śpiewania kolęd. Prym wiodły Panie z  zespołu “Zielona Kalina”, a także kolędniczki Anioł i Diabeł, w role których wcieliły się Natalia i Amelia.

Oprócz strawy duchowej było także coś i dla ciała 😉 Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Dubowie przygotowały przepyszny poczęstunek na bogato: była i zupa grzybowa, i bigos, niezastąpione w takich sytuacjach śledziki w różnej formie. Nie zabrakło także kutii i innych słodkości.

Była to już ósme spotkanie opłatkowe w Dubowie, które z roku na rok gromadzi coraz więcej mieszkańców. Świetny pomysł na wspólne przeżywanie Świąt a także integrację społeczności.

Korzystając także z okazji, Panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz mieszkańcy Dubowa przysyłają naszym Czytelnikiem życzenia Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń w 2019 roku.

« 1 z 2 »
Polub nas i obserwuj:
Rafał Kozak
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie? Nie, poznajemy ich po tym jak reagują na Twój sukces.
https://www.bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.