policja biała podlaska

Okradła znajomego, z którym wcześniej spożywała alkohol

Idźcie i siejcie ;)

Bialscy policjanci zatrzymali 36-latkę podejrzaną o kradzież oraz włamanie na konto swojego znajomego. „Amatorka cudzego mienia” wykorzystała sen mężczyzny, z którym wcześniej spożywała alkohol. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego na kwotę niemal 6 tysięcy złotych. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Na początku grudnia bieżącego roku do bialskiej komendy zgłosił się pokrzywdzony mieszkaniec miasta. Mężczyzna oświadczył, że został okradziony. Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego miesiąca, a łupem sprawcy padła gotówka, którą przechowywał w mieszkaniu oraz jego karta bankomatowa. Z relacji mężczyzny wynikało, że „amator cudzego mienia” jeszcze dwukrotnie wypłacił pieniądze wykorzystując skradzioną kartę. Łączna wartość strat oszacowano przez pokrzywdzonego na kwotę niemal 6 tysięcy złotych.

Mężczyzna nie był jednak w stanie wyjaśnić funkcjonariuszom okoliczności zdarzenia, gdyż doszło do niego w czasie kiedy spożywał alkohol. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu, którzy realizowali czynności w tej sprawie ustalili personalia kobiety podejrzewanej o udział w zdarzeniu.

Okazało się że jest to 36-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Kobieta początkowo zaprzeczała by miała związek ze sprawą. Jednak w trakcie rozmowy z funkcjonariuszami przyznała, że wykorzystała sen pokrzywdzonego, a pieniądze wydała na bieżące potrzeby. Wczoraj 36-latka usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.